30 listopada 2017

Dekoracje Bożonarodzeniowe w zgodzie z naturą


naturalne święta, święta w zgodzie z naturą, naturalne ozdoby świąteczne, szyszki, ozdoby z papieru, naturalne składniki, boże narodzenie dekoracje

 Po wielu próbach i błędach okazało się, że to co najbardziej mi odpowiada i w czym czuję się
najlepiej to jasne, proste i przytulne wnętrza. To biel, drewno, zieleń roślin oraz naturalne materiały jak len. I nie jestem w tym sama. M. bardzo odpowiada ten styl, a o dzieciakach nie wspomnę; Cypriana ulubiony kolor to oczywiście zielony i nawet koparka powinna być zielona, a Tola kocha miłością wielką swój leśny pokój, więc sami widzicie... 

  Nie wyobrażam sobie,by tegoroczne dekoracje świąteczne miałyby być zupełnie inne.


Choinka najlepiej żywa, przyodziana jedynie w białe światełka i delikatne dekoracje ręcznie robione. Drewniane koraliki, szyszki zebrane podczas spacerów, papierowe i porcelanowe dekoracje. Prezenty to oczywiście najtańszy i najlepszy szary papier, sznurek bawełniany i zielone gałązki choiny i krzewów. I takie też widzę pozostałe dekorację w całym naszym mieszkaniu. 
  Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć, które są moją tegoroczną inspiracją. Klikając w nie zostaniecie przeniesieni na strony autorów, często instrukcje jak daną rzecz samemu wykonać. 

Prezenty, bo kto nie lubi ich wręczać swoim najbliższym i otrzymywać tak pięknych pudełeczek.Choinka to chyba jeden z najbardziej znanych symboli Bożego Narodzenia. Zdecydowanie bez tego drzewka świąt sobie nie wyobrażamy.
Ozdoby choinkowe najcenniejsze i najpiękniejsze to te zrobione całą rodziną, ale też te, które dziedziczymy po dziadkach, rodzicach, które są częścią naszego dzieciństwa.
Dekoracja domu tworzą ten niepowtarzalny klimat już z początkiem grudnia. Wprawiają nas w dobry humor, pozwalają delektować się świątecznym czasem. 

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. najlepiej odpowiadać jako anonimowy i nie grzeszyć kulturą osobistą

   Usuń
 2. To tez są moje klimaty :) Piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownie to wszystko wygląda :)

  ______

  www.julinkowo.pl

  OdpowiedzUsuń